14. prosince 2013 10:58

Verze 1.4.2 - Návrat vánočního úkolu

Dnes jsem na oba světy Elfánie nahrál novou verzi 1.4.2 s názvem Návrat vánočního úkolu. Už jsem si myslel, že aktualizace proběhla naprosto bez problému (byl jsem trochu i překvapen), ale nakonec se na druhém světě objevila malá chybička, ale přesto fatální (přes kterou vlak nejede). Nyní by už všechno mělo fungovat, tak se pojďme podívat na novinky.

Úkoly

Nevím, kolik z vás si toho všimlo, ale blíží se Vánoce. Kdysi byl na Elfánii k této příležitosti vánoční úkol, ale ten se bohužel během následujícího vývoje z kódu vytratil. Tato verze ho do hry opět vrací a to ve stejné podobě, jako kdysi. I letos vás čeká červenobílá odměna.

Hráči si neustále stěžovali na dva úkoly, nyní jsem je konečně vyslyšel. Prvním úkolem je Poraz nějakého hráče. U tohoto úkolu jsem cca. 4x snížil četnost jeho výskytu. Druhým úkolem je Poraz X šamanů, zde jsem snížil to X.

V úkolech se ještě změnila doba čekání na možnost přijmutí nového úkolu po odmítnutí předešlého z dvou hodin na pouhou půlhodinu.

Pár dalších drobností

Mimo úkoly jsou v této ještě další tři praktické změny. První z nich je volba počtu zvýšení kapacity účtu v bance. Například, pokud chcete kapacitu zvýšit 1000x, stačí napsat 1000 a kliknout na tlačítko místo toho, aby jste 1000x klikli na tlačítko.

Další je tlačítko na okamžité dokončení lovu, práce nebo výcviku za 3 diamanty. Pokud máte diamantů na rozdávání a chcete, aby daná činnost proběhla okamžitě, stačí vám na to 3 diamanty a 1 klik, místo nekonečného zkracování.

A nakonec přibyl nový smajlík ;), který tam jaksi chyběl.

Proč vznikla tato verze

Nedávno jsem opět začal hrát starou Elfánii (tentokrát pouze na světě 1) a v průběhu hraní jsem přišel na pár nedostatků. Proto jsem se rozhodl vytvořit novou verzi, kde těchto pár drobností napravím, a tak vznikla v1.4.2. Jelikož se blíží Vánoce, tak je to i tak trochu předčasný dárek k Vánocům všem věrným hráčům Elfánie.

Veselé Vánoce
a šťastný nový rok 2014!


PS: Pro ty, které zajímá, kdy bude verze 2.0, tak než se zeptáte, tak vám odpovím: Za dlouho. Jak jsem už dříve psal, poslední dobou na ni nemám čas. Pevně věřím, že po maturitě se to zlepší.

Hodnocení

Celkové hodnocení
7 hlasů
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:
Žádné komentáře.
© 2011 - 2024 SuperMartas a Tomáš Hypeš