18. října 2014 10:53

Jak jsem poznal SuperMartase a Víčka aneb zpět k programování

Ahoj,
jmenuji se Lukáš a moje přezdívka je Shakal_. Možná jste tu o mě už četli. V článku SuperMartasův červenec 2014. Dnes bych Vám chtěl říct, jak jsem poznal SuperMartase a Víčka.

SuperMartas

Většina lidí si myslí, ze jsem normálně začal "googlit" až jsem SuperMartase našel, ale tak to není. Je to myslím si hodně neobvyklý způsob, co se komu stal. Je to vlastě hodně zvláštní. První SuperMartasův web našel můj táta. Sháněl odpočítávání na svůj web a to našel právě na SuperMartasově webu. Ale to není všechno. Na tátův web jsem se koukal, když odpočítávání bylo asi 2 dny na konci. A táta nenastavil konečný text, který se zobrazí když čas vyprší, a tak tam byl jen oranžový proužek. Tak si říkám : "Co to je?!". Zkouším na to kliknout a přejdu na SuperMartasův web a začal jsem ho sledovat.

Víčko

Toto je taky velmi zajímavá příhoda. Jak jsem začal sledovat SM tak jsem si začal všímat různých odkazů na nějaký web Víčko.cz. Pořád jsem si toho všímal. Ale nějak mě to nezajímalo. Ale jednou si najedu na SuperMartasův web a omylem kliknu na ikonu Víčka. A tak jsem ho začal sledovat, stejně jako SM.

Zpět k programování

Když jsem Víčka a SuperMartase začal sledovat, už jsem ale asi 1 rok neprogramoval. Ale díky nim, jsem opět dostal chuť začít s programováním a už naplno. Doposud zatím programuji jen jednoduché malé prográmky, ale začínám se učit více. Škoda, že se programování neučí na základce.


Děkuji Vám za přečtení tohoto článku.


Zdraví Shakal_

Hodnocení

Celkové hodnocení
7 hlasů
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:
Žádné komentáře.
© 2011 - 2024 SuperMartas a Tomáš Hypeš