17. března 2013 12:44

Tipy na Android hry 8

Které hry se vám líbí nejvíce? (max 3)
5Hlasovalo

Opět tu jsou Tipy na Android hry a já vám představím další pětici her určených na tento mobilní systém. Dnes to budou 3 puzzle hry a dvě hry, ve kterých budete na útěku. V první hře se vystřelíte katapultem, abyste utekli divochům. Pak pro oddych přijdou na řadu tři puzzle hry a nakonec vás čeká další útěk, tentokrát před příšerou chránící poklad, který jste ukradli.

Rope Escape

Jaký je nejlepší způsob útěku, když jste v džungli a chce vás zabít kmen divochů? Samozřejmě vystřelit se z katapultu, a tak začíná i tato hra. Po vystřelení se musíte zachytávat lany o stromy a tím se dostat co nejdále od divochů. Ale pozor! Nesmíte sebou praštit o zem, protože v této rychlosti byste mohli přijít o své končetiny. Lanem se nemusíte zachytávat pouze stromů, když se vyhoupnete výš, můžete se zachytit za vzducholodě, a když ještě víc, tak dokonce i za UFO. Také prostorem létají meteority a speciální předměty, za které se můžete zachytit. Když se chytnete speciálního předmětu, dostanete na určitý čas nějaký bonus, jako například lepší lano nebo magnet na mince.

Rope Escape
Plus
 • Spousta různých objektů
 • Několik módů hry
Mínus
 • Brzo zevšední, protože je tu stále stejné prostředí.
Ikona Rope Escape
Rope Escape
Deemedya m.s. ltd.
Verze:
Velikost:
Cena:
1.07
14 MB
Zdarma
QR Kód
2.1+ SD 16.3.2013

Four In A Line

Toto je velice jednoduchá hra, která mi velmi připomíná piškvorky. Hrát můžete proti počítači (respektive Androidu) nebo můžete hrát ve dvou po internetu na hracím plánu o velikosti 7x6. Každý z hráčů vhodí z vrchu do hracího plánu vždy jednu kuličku. Vyhrává ten, kdo bude mít v jedné rovině za sebou 4 kuličky své barvy - podobně jako v piškvorkách. Díky omezenosti hracího plánu může docházet i k remízám.

Plus
 • Velice jednoduchá hra podobná piškvorkám.
Mínus
 • Není na dlouhé hraní - brzy omrzí.
Ikona Four In A Line
Four In A Line
Wintrino mobile prime
Verze:
Velikost:
Cena:
5.0.15
1,8 MB
Zdarma
QR Kód
2.0.1+ 16.3.2013

Plumber Game

Tuto hru už jsem hrál dříve na počítači ve flashi. Vlastně to byla jedna z prvních flashovek, kterou jsem kdy hrál. Dokonce jsem ji chtěl i naprogramovat v Javascriptu, ale nakonec na to nedošlo.

O co v této hře jde? Princip je jednoduchý, na hrací ploše jsou různě umístěné části trubek - rovné, kolena a křížené a vy je máte pootáčet tak, aby se voda dostala z bodu A do bodu B, případně bodu C, nebo D.

Plumber Game
Plus
 • Jednoduchá hra pro logické myšlení
Mínus
 • Levely mají spoustu řešení.
 • Obrázky ve hře mají nízké rozlišení.
Ikona Plumber Game
Plumber Game
Garage Games
Verze:
Velikost:
Cena:
1.0.1
1,4 MB
Zdarma
QR Kód
1.5+ SD 17.3.2013

Puzzle Retreat

Puzzle Retreat

Velice povedená logická hra. V levelech jsou různé hrací plochy a na jejich okrajích jsou hromádky ledu, kterými musíte vyplnit díry. Hromádku ledu vždy strčíte jedním směrem a jednotlivé ledy spadnou do děr. Cílem hry je vyplnit celou hrací plochu. Ledy musíte posílat v určitém pořadí, jinak vám to nevyjde. Mimo ledů tu jsou ještě kameny, které můžete posílat po ledu. Jsou dva druhy kamenů - studené a teplé. Když teplý kámen přejede po ledu, tak led roztaje. Dále tu jsou políčka, na kterých led nebo kámen zahne daným směrem. Možná jsou ve hře i další věci, ale na jejich objevení bych si musel odemknout další levely za peníze.

Plus
 • Velmi povedená logická hra s dobrým nápadem
 • Pěkná grafika
Mínus
 • Zdarma je pouze 40 levelů.
Ikona Puzzle Retreat
Puzzle Retreat
The Voxel Agents
Verze:
Velikost:
Cena:
1.8
1,72 MB
Zdarma
QR Kód
? 17.3.2013

Temple Run 2

Temple Run 2

Na řadu přichází další útěk. Tentokrát budeme utíkat před monstrem a po zemi, respektive po plošinách. Ukradli jste poklad, ovšem ho hlídala příšera, která vás nyní honí. Vaším úkolem je před ní utíkat a při tom se vyhýbat různým překážkám. Dalo by se říct, že vaším cílem je jí uniknout, ale to není pravda, ve hře jí totiž uniknout nemůžete, ale můžete se pouze pokusit doběhnout co nejdál. Při útěku sbíráte bonusy, mince a diamanty. Za mince si vylepšujete svoji postavu, nebo si můžete koupit další. Za diamanty se můžete oživit, pokud vás dopadne příšera, nebo se nevyhnete překážce. Diamanty je také možné zakoupit za peníze. Ve hře dále dostáváte úkoly, které můžete plnit, jako například uběhnout určitý počet metrů, nasbírat určitý počet mincí apod.

Plus
 • Velmi dobrá grafika, mnoho různých překážek
 • Diamanty lze sbírat během hry
Mínus
 • Pozdější úkoly je velmi těžké splnit, nebo jejich plnění trvá velmi dlouho.
Ikona Temple Run 2
Temple Run 2
Imangi Studios
Verze:
Velikost:
Cena:
1.0.1.2
32 MB
Zdarma
QR Kód
2.1+ SD 17.3.2013

Hodnocení

Celkové hodnocení
5 hlasů
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:

3.5.2015 12:52:34 oprava

super tipy, diky
0
1

3.5.2015 12:51:52 super tipy, díky

Super hry, pár jsem si jich sosnul :-) Mrkni kdyžtak na tuto stránku: <a href="http://dotykove-mobilni-telefony.produkter.cz/">mobilní telefony</a>. Tam mají také nějaké články o hrách

Proka
0
1
© 2011 - 2024 SuperMartas a Tomáš Hypeš