30. září 2012 14:18

Tipy na Android hry 4

Dnešní tipy nejsou od SuperMartase, ale ode . Říkáte si, proč s tipy začínám až teď, když je SuperMartas píše už skoro rok? Nový mobil s Androidem jsem si totiž vydělal teprve před několika týdny - před tím jsem měl samé hloupé telefony. Už jsem si nový mobil dostatečně osahal, tak se můžu pustit do tipů.

Tak na co se dneska podíváme? Nejdříve nakrmíme zvířátko, pak praskneme pár bublin, vyjedeme z parkoviště, zaskáčeme si s kozlem a nakonec si postavíme letiště.

Cut The Rope: Experiments Free

Cut The Rope

V této hře jde o to dostat sladkost do úst příšerky nazvané Om Nom. Toto zvířátko objevil šílený (ale ne zlý) vědec, který je odhodlaný ho podrobit experimentům a zkoumat jeho lásku ke sladkostem. V každém experimentu (úrovni) se nachází sladkost, kterou musíte přestřiháváním provázků, praskáním bublin, foukáním a nebo chytáním na provázky dostat až k příšerce, která si už se sladkostí poradí. Tento díl obsahuje 6 balíčků úrovní po 25, takže máte k dispozici 150 různých experimentů. První balíček se nazývá Getting Started, kde se naučíte na jednoduchých experimentech základní principy hry. Ve druhém balíčku nazvaném Shooting the Candy budete střílet po sladkosti přísavkou, ve třetím Sticky Steps budou další přísavky, ale ty se nebudou střílet, ale pouze přichytávat ke stěně. Ve čtvrtém Rocket Science přibudou rakety a v pátém Bath Time zavítáte do koupelny. V posledním Handy Candy budete ovládat robotické paže.

Ikona Cut The Rope: Experiments Free
Cut The Rope: Experiments Free
ZeptoLab
Verze:
Velikost:
Cena:
1.1.6
23 MB
Zdarma
QR Kód
1.6+ SD 29.9.2012

Bubble Blast 2

Bubble Bast 2

Toto je velmi primitivní logická hra. Na hrací ploše 5x6 jsou rozmístěné 4 druhy bublin, které se liší svojí barvou, velikostí a počtem dotyků, než dojde k jejich prasknutí. Pokud se nějaké bubliny dotknete, změní se její barva a velikost podle aktuálního počtu dotyků do prasknutí. Když bublina praskne, tak vyšle do všech čtyř stran malé bubliny, které zasáhnout sousední bubliny. Takto může dojít k řetězové reakci. Cílem hry je, aby na hrací ploše nezůstala ani jedna bublina, přičemž máte omezený počet dotyků.

Hra obsahuje 10 tisíc hlavolamů a kdyby vám nestačili, je zde ještě arkáda, ve které jsou bubliny umístěné náhodně a během hry lze získat dotyky navíc. Pokud si s nějakým hlavolamem nevíte rady, můžete jednou za 24 hodin využít nápovědu.

Ikona Bubble Blast 2
Bubble Blast 2
Magma Mobile
Verze:
Velikost:
Cena:
1.0.31
5,3 MB
Zdarma
QR Kód
1.5+ 29.9.2012

Unblock My Car

Unblock My Car

Toto je další logická hra, tentokrát z parkoviště. Na tomto parkovišti si lidé parkují jak se jim zlíbí a tak není divu, že nemáte jak vyjet. Vaším úkolem je popojet s ostatními auty tak, aby mohlo vaše odjet. Ale je v tom háček, s auty můžete jezdit pouze dopředu nebo dozadu.

Ikona Unblock My Car
Unblock My Car
Easymobi
Verze:
Velikost:
Cena:
1.2
19 MB
Zdarma
QR Kód
1.6+ 29.9.2012

Kozí skok! (Go-go-goat!)

Kozí skok!

Toto je skákačka, ve které je vaším cílem doskočit co nejvýše. Skáčete po plošinkách. Je pět druhů plošinek: po travnaté se můžete odrazit, kolikrát chcete, dřevěná se ihned prolomí a mráček po prvním odrazu zmizí. Dále tu je větev, o kterou se odrazíte velmi vysoko a jezdící plošinka, která jezdí do stran. Pak tu jsou tři druhy beden: bublina vás ochrání před nepřáteli a orel nebo raketa vás vynesou výš. Ale pozor na nepřátele - na supy a brouky!

Buď si můžete snažit o svůj vlastní rekord, anebo soupeřit s přáteli, kdo vyskočí výš.

Ikona Kozí skok!
Kozí skok!
Best Free Games - Cool 3D Top Touch Physics Racing
Verze:
Velikost:
Cena:
2.4.2
10 MB
Zdarma
QR Kód
2.0.1+ SD 30.9.2012

Aiport City

Aiport City

A nakonec tu máme jednu strategii. V této hře stavíte svoje letiště a také město a vaším cílem je, aby vaše letiště bylo co možná nejvíce prosperující. Za každé letadlo, které na vašem letišti přistane dostanete zkušenosti, peníze a občas i nějaké předměty. Za určitý počet zkušeností se vám zvýší vaše úroveň a odemknou se vám nové budovy a letadla. Za peníze si je pak můžete koupit. Ve hře jsou dva druhy peněz - mince a vzácné dolary. Předměty potřebujete k dokončování některých budov, uskutečnění některých letů anebo za jejich použití dostanete určitý bonus. Pokud sdělíte přátelům svůj online kód, mohou se ze svého zařízení podívat na vaše letiště a dokonce poslat i nějaký dárek. Hru můžete hrát i bez připojení k internetu.

Ikona Airport City
Airport City
Game Insight International
Verze:
Velikost:
Cena:
1.59
27 MB
Zdarma
QR Kód
? SD 30.9.2012

Další tipy

Ještě mám 5 her, o kterých napíšu pravděpodobně za tři týdny. Pak budu muset zkusit jiné hry, abych mohl v tipech pokračovat.

Hodnocení

Celkové hodnocení
3 hlasy
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:

26.10.2012 19:05:33 androi mobil 4000

Zdravím

Jaký by jste mi doporučili mobil s androidem do 4000?
Mám vyhlídnutý huawei ascen g300, je to dobrá koupě?
Jde mi hlavně o velký displej, internet a android pro který bych rád něco naprogramoval.

artorie
1
0

30.9.2012 20:06:31 Re: Náročné 3d hry

Myslím, že mluvím za oba z nás, ale řeknu to za sebe - extrémně náročné 3D hry jsou většinou placené (jsou to hry hlavně od Gameloftu nebo EA) a já za ně nehodlám utrácet třeba 150 Kč. Navíc nezáleží jen na javě, ale také na tvém mobilu (výkonnost procesoru, grafický akcelerátor, ...). Jinak, 2 náročnější hry (zdarma) už jsem já recenzoval v Tipech na Android hry 3 (http://blogeri.vicko.cz/mobil/tipy-na-android-hry-3/) - Real Racing 2 a Brother in Arms 2...

SuperMartas
2
0

30.9.2012 19:58:30 Náročné 3d hry

Dej sem i nějaké extrémě náročné 3D hry na android? Docela by mě zajímalo, co "pomalá java" zvládne.

Artorie
0
2
© 2011 - 2024 SuperMartas a Tomáš Hypeš