11. prosince 2011 12:04

Vylepšení komentářů: hodnocení

Dnes, 11.12.2011, bylo přidáno vylepšení komentářů a tím je hodnocení jejich užitečnosti a byla přidána rychlá odpověď na komentář.

Hodnocení komentářů

U každého komentáře je nyní vpravo dole hodnocení užitečnosti, podle toho, co si o daném komentáři čtenáři myslí. To znázorňuje grafický ukazatel poměru mezi hlasy pro a proti a vedle nich čísla, která znamenají, kolik čtenářů pro kterou volbu hlasovalo. Zelená čára znázorňuje hlasování pro, červená pak hlasování proti. Hlasovat lze pomocí odkazů "Pro x Proti". Pokud hlasujete pro, komentář se vám líbí nebo je užitečný, pokud proti, komentář je naopak neužitečný, urážlivý, atd. Hlasovat lze pouze pro cizí komentáře, nikoli pro svoje. Pokud už jste jednou hlasoval, místo odkazů "Pro x Proti" se objeví jen text se stejným zněním, ale jedna volba bude tučná a druhá přeškrtnutá. Tučný text je možnost, pro kterou jste hlasoval, přeškrtnutý text je ta volba, pro kterou jste nehlasoval.

Za tento nápad děkuji uživateli pod přezdívkou Grelek.

Rychlá odpověď na komentář

Předmět komentáře je nyní jako odkaz, na který když kliknete, tak se do předmětu komentáře, který budete odesílat, připíše předmět odpovídaného komentáře a před něj se přidá slovíčko "Re:", které značí odpověď (z anglického Reply či Response - odpověď). Nemusíte tak opisovat celý předmět a dopisovat značku pro odpověď, ale počítač to udělá za vás.

Hodnocení

Celkové hodnocení
4 hlasy
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:

23.9.2016 5:37:42 prada handbags

http://www.handbagreplica.info/ Louis Vuitton handbags

http://www.topewatch.org/ Rolex Air King

http://www.watchesreplicas.cn/ 1:1 Replica Breitling Watches

http://www.phxpersonals.com/ Chanel handbags

http://www.replicawatches.biz/ Original Rolex Watches

http://www.watches-replica.co.uk/ Omega Watches Replica

prada handbags
0
0

23.9.2016 5:35:24 prada handbags[url=http://www.handbagreplica.info/]Louis Vuitton handbags[/url] was built-in in the year 1905, in France on the French coastline,Fashion headlines news report: Data of Foreign luxury [url=http://www.phxpersonals.com/]Chanel Handbags[/url]]goods online retail platform Baghunter.You can tell more women are taking up deep sea diving by glancing at the list of luxury[url=http://www.replicawatches.biz/]Original Rolex Watches[/url]manufacturers rushing to release suitably feminine [url=http://www.topewatch.org/]Rolex Air King[/url] for this sport.[url=http://www.watchesreplicas.cn/]1:1 Replica Breitling Watches[/url] is probably best known for waterproofing its [url=http://www.watches-replica.co.uk/]Omega Watches Replica[/url] .[url=http://www.handbagreplica.info/]Louis Vuitton handbags[/url] [url=http://www.topewatch.org/]Rolex Air King[/url].[url=http://www.replicawatches.biz/]Original Rolex Watches[/url] [url=http://www.phxpersonals.com/]Chanel Handbags[/url][/url] [url=http://www.watchesreplicas.cn/]1:1 Replica Breitling Watches[/url] [url=http://www.watches-replica.co.uk/]Omega Watches Replica[/url]

[url=http://www.handbagreplica.info/]Louis Vuitton handbags[/url]

[url=http://www.replicawatches.biz/]Original Rolex Watches[/url]

[url=http://www.watchesreplicas.cn/]1:1 Replica Breitling Watches[/url]

[url=http://www.phxpersonals.com/]Chanel Handbags[/url]]

[url=http://www.topewatch.org/]Rolex Air King[/url]

[url=http://www.watches-replica.co.uk/]Omega Watches Replica[/url]

prada handbags
0
0

11.12.2011 19:23:10 Re: Bug?

Díky za upozornění, bug to byl.

SuperMartas
4
3

11.12.2011 19:18:54 Bug?

Máte tady asi bug (nevím jestli to je záměr). Při zobrazení článku se pod menu zobrazuje panel Administrace.;)

Grelek
3
3
© 2011 - 2024 SuperMartas a Tomáš Hypeš