21. listopadu 2012 20:01

Tipy na Android hry 5

Po dlouhé době tu jsou opět Tipy na Android hry a to již po páté, ode mě podruhé. Jak už jsem psal, ode mě očekávejte převážně logické hry a dnes bude logických všech pět. Nejdříve se podíváme na dvě abstraktní, které si jsou velmi podobné. Poslední tři budou o zvířátkách. První bude o těch, které mají panickou hrůzu ze země. Potom zavítáme do psího světa a budeme zachraňovat štěňátka a nakonec přijdou špatná prasátka.

HueBrix zdarma

HueBrix

V této hře musíte celou herní plochu vyplnit barevnými hady, kteří mají přesně vytyčený začátek a počet dílků, jak mají být dlouzí. Ve hře se postupně začnou objevovat aktivní políčka, jako políčka, která přidávají/odebírají délku hada, určují směr pohybu, označují místo, kde had musí skončit a nebo jsou označena barvou podle toho, který z hadů zde může procházet. Dále tu jsou tunely, kterými se dostanete z jedné strany na druhou.

Ikona HueBrix zdarma
HueBrix zdarma
Noodlecake Studios Inc
Verze:
Velikost:
Cena:
1.2.2
17 MB
Zdarma
QR Kód
2.2+ 11.11.2012

Flow Free

Flow Free

Tato hra je velmi podobná předchozí hře, jenže podstatně jednodušší, ale určitě ji kvůli tomu hned neodsuzujte, protože i tato hra má své kouzlo.

V této hře je herní plocha vždy čtverec velký od 5x5 až po 14x14. Je zde pevně vyznačeno, kde musí barevný had začínat a kde končit, ale jak bude dlouhý, je na vás. Hadi musí jako v předchozí hře vyplnit celou plochu, ale žádná aktivní políčka zde nehledejte. Jsou zde dva herní módy. Prvním je volná hra, ve kterém postupně řešíte hlavolamy, které jsou čím dál těžší. Ve druhém módu musíte za určitý časový úsek vyřešit co nejvíce hlavolamů.

Ikona Flow Free
Flow Free
Big Duck Games LLC
Verze:
Velikost:
Cena:
1.9
4,5 MB
Zdarma
QR Kód
2.2+ SD 11.11.2012

Farm Tower HD

Farm Tower HD

Na této farmě řádila smečka vlků a zvířátka se před nimi ukryla na vysokých stavbách. Vaším úkolem je dostat je dolů, ale je tu háček, zvířátka nesmí spadnout na zem. Dolů je dostanete postupným odstraňováním bloků, které mají různé vlastnosti, jako pevnost (drží na místě a nepadají), klouzavost nebo zvýšenou odrážlivost. Některé bloky nelze odstranit vůbec. Hra obsahuje něco málo přes stovku levelů. Ze začátku jsou velmi jednoduché, ale postupně jsou složitější a na některých by jste si mohli klidně zlomit hlavu.

Ikona Farm Tower HD
Farm Tower HD
Nicolas Gramlich
Verze:
Velikost:
Cena:
1.3.8
3,0 MB
Zdarma
QR Kód
1.6+ SD 17.11.2012

Save the Puppies

Save the Puppies

Tato hra svým názvem, grafikou i příběhem působí dětsky, ale je to logická hra a myslím, že s některými úrovněmi by měly děti problém. Hrajete zde za jezevčíka a vaším úkolem je zachránit uvězněná štěňátka. V cestě vám stojí mnoho nejrůznějších překážek, se kterými se můžete vypořádat různými způsoby. Například když vám v cestě stojí díra, tak do ní buď můžete něco shodit a po tom pak přejít, anebo sníst buřty, váš jezevčík vyroste, takže bude delší, a pak projdete dírou, vylezete nahoru a přejde po svých zádech. Překážka může být i délka vašeho jezevčíka, ať už příliš velká, nebo malá. Ve hře máte omezený počet kroků a když je vyčerpáte, tak si je buď musíte dokoupit za peníze a nebo počkat, až se vám samy dobijí. Také je můžete získat podvodem - když si posunete čas v telefonu.

Ikona Save the Puppies
Save the Puppies
HandyGames
Verze:
Velikost:
Cena:
1.0.3
19 MB
Zdarma
QR Kód
2.1+ SD 18.11.2012

Bad Piggies

Bad Piggies

A nyní to nejlepší na konec. Tato hra je od tvůrců Angry Birds, ale narozdíl od Angry Birds nejste na straně naštvaných ptáků, ale na straně špatných prasátek, které naštvaným ptákům kradou vejce.

V této hře pro prasátka stavíte vozítka, vznášedla, letadla či jiné dopravní prostředky, kterými se pak musíte dostat do cíle. V každém levelu dostanete pár součástek, jako například různá kolečka, vrtule, balónky, větráky, dmýchadla, deštníky apod., a je jen na vás, které a jak použijete. Hra je jak po grafické, zvukové, tak i po stránce hratelnosti velmi kvalitní. Obsahuje spoustu levelů a nudit se s ní určitě nebudete.

Ikona Bad Piggies
Bad Piggies
Rovio Mobile Ltd.
Verze:
Velikost:
Cena:
1.1.0
38 MB
Zdarma
QR Kód
2.2+ SD 21.11.2012

Hodnocení

Celkové hodnocení
4 hlasy
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:
Žádné komentáře.
© 2011 - 2023 SuperMartas a Tomáš Hypeš