18. října 2015 10:32

Shakalův život - 1. díl - Co se se mnou děje?

Ahoj,
možná si mě ještě pamatujete, jmenuji se Lukáš, ale můj nick je Shakal-Funxny. Je možné, že jste už četli můj první článek na tehdy ještě blogerech, který vyšel asi před rokem. Konečně se mi povedlo pro vás něco přichystat, tak čtěte dál.

Co se se mnou děje?

Za ten rok, co jsem tu nevystupoval se se mnou opravdu hodně stalo, a to mi věřte. Věnuji se médiím a psaní, a to tak, že jsem, vlastně takovém školním časopise. Poté se od začátku prázdnin snažím napsat nějaký příběh, ani ne povídku, něco delšího. Dále, co se stalo je že jsem si založil svůj MC server MetroMine, ale o něm uslyšíte více až v dalším odstavci.

Celé pololetí minulého školního roku (2014/15) jsem se připravoval na zkoušky na gymnázium, díky bohu, že jsem se tam nedostal. Divíte se proč jsem rád, že jsem se tam nedostal? Odpověď: Dva moji spolužáci se tam dostali, a to, co od nich slyším... Myslím, že to vám stačí. Ikdyž jsem strávil nad učením na přijímačky asi 2 týdny v kuse, je mi to jedno.

MetroMine

MetroMine je můj soukromý uzavřený server. Založil jsem ho na konci května přesně 28. května 2015 jsme poprvé spustili první svět. Nejprve jsme si ho se spolužákem jen tak založili na blbnutí v WorldEditem, ale pak jsme si řekli, proč neudělat pořádný server? A tak jsme spustili další, druhý svět. Kamarád přes prázdniny na MetroMinu přestal hrát, ale na serveru hraje asi dalších 8 skvělých lidí.

Ke konci prázdnin jsem odjel na 2 týdny na tábor, a za tu dobu se na MetroMine někdo hacknul, tak jsme založili třetí mapu, a ta do teďka zkvétá.


Děkuji vám za přečtení tohoto článku, a doufám, že se opět brzy uvidíme u dalšího dílu z této rubriky


Zdraví vás Shakal-Funxny

Hodnocení

Celkové hodnocení
15 hlasů
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:
Žádné komentáře.
© 2011 - 2024 SuperMartas a Tomáš Hypeš