13. června 2013 19:49

Červnový článek

A opět je tu nový článek. Proboha, to je ale otřepaná fráze, asi bych ji už neměl používat tak často, protože to nejspíš vypadá divně ... A o čem bude tento článek? No a je to tu zase, další otřepaná fráze ... Poslední dobou mi při psaní článku připadá, že používám stále ty samé fráze a obraty pořád dokola ... Holt dnešní mladá generace za dob počítačů, internetů a facebuků (čti, jak je to napsaný) má malou slovní zásobu. Dost to cítím i na sobě ...

Přiznám se, dnes opravdu nevím, o čem tento článek bude, proto jsem zvolil tento univerzální název. Dnes je vedro (strašný, pokud to chcete přesněji) a já pomáhal dědovi a babičce se sklápěním sena. Byl jsem tam hodinu a půl a mám toho tak akorát dost. Já a práce, to prostě nejde dohromady ...

V úterý jsem si o tělocviku zopakoval běh na tři kilometry a opět jsem ho nedal. Ne, že bych neuběhl tři kilometry, ale na trojku to už nebylo (nejhorší možná známka), protože jsem to měl uběhnout za 20 minut a když jsem byl v půlce, tak jsem měl čas tuším 10:42 a už bych určitě nezrychlil, protože tělo se tomu vší silou bránilo. Teď jen doufám, že mi dá dvojku a ne enko (neklasifikace), kterým vyhrožoval. Snad ne ...

O čem mám psát dál? Tak třeba univerzální téma počasí. Poslední dobou, vlastně už celý půlrok mě docela štve. Nejdřív ta nekonečná zima. Začátkem dubna nahoře přepnuli a bylo najednou teplo. Asi taky přechází na digitál - nuly s jedničkama a co je mezi, je zakázaný stav. A teď konec května, to zase pro změnu přišly deště a Česko je vyplavený - no není to na přeshubu? Alespoň že my jsme na kopci, tak k nám až voda přijít nemůže. I když kdo ví, jestli to takto půjde dál, tak ji třeba za pár let taky budeme mít před barákem.

Zítra už konečně bude poslední den školy. Ano, vím že je teprve půlka června, ale já ho už beru jako poslední, protože příští týden jedeme na turisťák a poslední týden už je jen nuda, žádné učení.

Z naší třídy jedeme na turistiku jen dva (zbytek je z dalších tříd). Ostatní jedou na vodu a v poslední dnech vůbec nebylo jisto, jestli někam pojedou, protože pokud sledujete dění v republice, tak zrovna nebyla Vltava dvakrát sjízdná. Naštěstí voda opadává a kempy už se také otevírají, takže to vypadá, že pojedou podle plánu. Když tak mají ještě v záloze Sázavu.

Na turisťák pojedeme do Orlických hor. V úterý jsem si objednal na dobírku mapy do mobilu a bohužel mi ještě nepřišly. Doufám, že přijdou alespoň zítra, jinak mi už budou k ničemu. V záloze ještě mám open-sourcové OSM mapy, ve kterých vypadají Orlické hory dobře zmapované (ne jako moje okolí), tak snad když tak budou použitelné.

Ještě jsem chtěl něco napsat, ale nemohu si vůbec vzpomenout. No nic, tak asi dnešní rychlokrátký článek ukončím. Nyní se mi nechtělo hýbat ani moc přemýšlet, tak mě napadlo napsat tento článek. Snad se vám líbil. Pokud ano, mohu je psát častěji, protože mě to na rozdíl od předem plánovaných seriálů docela baví. Dal bych sem anketu, ale nechce se mi, možná příště ... Svůj názor když tak napište do komentářů ... Tak a teď ještě vymyslet, kam tento článek zařadit. No asi to dám do nezařazených.

Hodnocení

Celkové hodnocení
5 hlasů
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:

25.6.2013 19:47:11 N

Je docela vtipný umět všechno, ale dostat N z tělocviku.

Magnus
0
0

22.6.2013 20:49:08 telesna

Takú taký ťažký telocvik nechcel by som :D 3km za 20min dám ale aj tak my hráme len florbal a nič viac nerobíme celý rok a na konci dostaneme 1 :D tak vela šťastia nech to neni N :)

LUkas
0
0
© 2011 - 2024 SuperMartas a Tomáš Hypeš