7. srpna 2011 14:56

Prázdninové měsíce

Dnes jsem se rozhodl trochu změnit téma. Prázdniny letí jako voda, škola už klepe na dvěře, ale prázdninové měsíce se stále nevzdávají. Co už jsem za tuto dobu stihl a co ještě ne, to se dozvíte v tomto článku.

Nová verze supermartas.jecool.net

30. června letošního roku byl spuštěn nový design těchto stránek. Určitě jsem se nezavděčil všem, ale jednou to přijít muselo. Stránky měly neoptimalizovaný, hnusný kód, za který by byl hrdý jen začátečník. Proto jsem se rozhodl udělat nové jádro webu a s ním také lepší design. Přidal jsem taky nějaké nové aplikace, jednu hříčku a mnoho dalšího. Chyba však neminula ani tuto verzi stránek a tak mě 1. července návštěvy klesly na nulu. Nějaký čas jsem si myslel, že jde pouze o odpor uživatelů a že se jim asi nová verze nelíbí, ale 14. července jsem zjistil, že jsem do nové verze zapomněl dát měřící kód pro statistiky. Rázem jsem měl hned další den 31 návštěv a tyto čísla my zůstala. Občas klesnou, ale pomalu se mi návštěvnost zvedá. Tomu také přispěl blog...

Blog

Blog jsem začal psát 19. července a hned po překladači morseovky se stal nejnavštěvovanější podstránkou mého webu. Pokud to s blogem půjde takovýmto tempem dál, budu v něm určitě pokračovat.

Fast Races

V den mých narozenin jsem začal toužit po další webové hře. Pokus se zdá být úspěšný a doufám, že hru udělám a neskončí tak jak Inteligent. S Inteligentem to dopadlo takto, protože jsem si vybral moc náročné téma. V Inteligentovi je potřeba spousta otázek, zatímco ve Fast Races nic podobného, jako otázky, není - naštěstí. Více jste si o hře Fast Races mohli přečíst v mém druhém článku v blogu, článku Fast Races - Má nová webová hra.

Nic míň, nic víc

Díky práci na Fast Races jsem nic víc nestihl. Na Fast Races pracuji vždy, když se dostanu k PC. Protože jsou prázdniny, není to moc často (ale víc než dost). Jezdím totiž hodně k babičce, na různé výlety, na bazén a dělám další aktivity, které se přes léto dělají.

Co plánuji

Ve zbytku prázdnin nic extra neplánuji. Kromě pár článků v blogu a práce na hře Fast Races nebudu mít jinak co dělat. Hlavně doufám, že ten srpen nepoletí tak rychle, jako předchozí srpny a že toho stihnu více, než mám v plánu...

Hodnocení

Celkové hodnocení
2 hlasy
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:
Žádné komentáře.
© 2011 - 2023 SuperMartas a Tomáš Hypeš