24. července 2011 15:07

Fast Races - Má nová webová hra

Možná si říkáte: "Zbláznil se?! Chce dělat novou hru a ještě nedokončil tu starou. To určitě dopadne tak, jako s tou předchozí...". Nebojte se však, tuhle hru bude moct hrát každý, kdo bude znát adresu.

Screenshot hry Fast Races

Fast Races - Rychlé závody

Fast Races (česky Rychlé závody) se řadí mezi webové hry na straně serveru. Principem hry je závodění s ostatními hráči (závodníky). Pro postup je také důležité získávat reputaci, cash (peněz) a hlavně bodů, které vás posunou výš a výš v žebříčku. Závody se jezdí s čím jiným, než auty. Ty si budete moct koupit v obchodě za vyhrané cash. Z počátku si budete moct kupovat jen slabá auta, ale až budete mít vyšší level, budou vám k dispozici i skvělá a rychlá auta (např. Lamgorghini Gallardo, Lotus Elise a další). Mimo závodění budete moct hledat diamanty a ty následně proměnit za reputaci, cash a body.

Inspirace? NFS World

Možná bude těm velkým pařanům připadat tato hra povědomá. Není divu, hra se inspiruje hrou Need for Speed: World. Bude však mít mnohem více věcí. Rozdíl? Fast Races je webová hra, ale NFS World ne.

Testování hry

Hra je až do odvolání ve stavu alfa. To znamená, že obsahuje množství chyb a je třeba je opravit. Testovací hráči (tzv. testeři) budou znát adresu hry a to jim postačí. Hra totiž nebude zamčena, a pokud někdo příjde na adresu hry, budeš ji moct testovat. Pokud by však nastal jakýkoliv problém, hra může být uzamčena.

Spuštění ostrého provozu

Když tak myslím na Inteligenta, říkám si: "Nebude lepší, když si pevně stanovým termín (od - do), kdy bude hra hotova?". Odpověď na tuto otázku bude asi jasná. Termín spuštění odhaduji na 1. ledna 2012, ale pokud by bylo potřeba, spustím hru až 1. března téhož roku.

Hodnocení

Celkové hodnocení
4 hlasy
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:

28.8.2011 20:56:01 Re: Komentář :)

A kdo píše? Z přezdívky PM se toho moc vyčíst nedá...

SuperMartas
1
2

28.8.2011 20:47:53 Komentář :)

Ty prázky tak letěj :) Ejj ani na ICQ sem moc nechodil, a tak sme si moc nepokecali :) Sice se netěším do školy na učení ale na kámoše jo :) Tak aspoň máme o čem kecat :) Nebude tam nuda :)

PM
1
1

12.8.2011 21:57:21 Napiš!!!

Napiš na jaký adrese to je plls

krulik
1
1

26.7.2011 11:40:58 Testování

Já bych klidně a rád s chutí testoval Fast Races.:-D

Grelek
1
1
© 2011 - 2024 SuperMartas a Tomáš Hypeš