30. prosince 2014 0:31

Víčkův konec roku 2014

Jaký byl prosinec 2014 pro vás?
2/40%Dobrý
5Hlasovalo

Tak nakonec to dopadlo a píšu tento rok ještě jeden Víčkův článek. Tedy pokud nepočítám Víčkův rok, který snad do konce roku ještě (respektive zítra) stihnu napsat.

Ježíšek nebyl hodnej

Ježíšek slíbil pod stromeček dáreček. Já byl hodnej - všechny své povinnosti jsem splnil a nejen to, i něco navíc. Jenže jsem pod stromečkem dáreček nenašel. Co se stalo? Jednoduché - Ježíšek nebyl hodnej!

Takže o čem je řeč. Nejdříve doporučuji přečíst článek Něco mě trápí... od SuperMartase.

Jde o to, že nám asi dva týdny před Vánoci slíbil (ano, zase slíbil), že svoji odměnu dostaneme do Vánoc. Od té doby se nic nedělo (nečekaně), a tak jsem mu zkusil pár dní před Vánoci zavolat. K mému překvapení to bylo na dobré cestě, sice si nebyl jistý, jestli to stihne do Vánoc, ale že nejdéle hned po svátcích to bude. Stejně tomu tak bylo, i když jsem mu volal 23. odpoledne. Večer mi volal, že to tedy nestihl, takže to bude po svátcích. A o hodinu později to změnil na půlku ledna. Takže další odklady a pořád to samý do kolečka... Prostě BUDOU, jak nám pořád tvrdí. Já vím, jsme blbí.

Škola

Na pátek před Vánoci jsem si zapsal dva předtermíny zkoušek, abych měl pak v lednu větší klid. Navíc je podle mě lepší, když písemky napíšu ještě, když to mám v hlavě, než až potom, co se mi to přes Vánoce z hlavy vykouří.

Asemblery

Hned v 7:00 začínala písemka z Asemblerů. Tak brzo jsem v této škole ještě nebyl. Mohl jsem jít od 10:00, ale to bych nesměl posrat půlsemestrálku.

Ještě před Štědrým dnem jsem znal výsledek - 47 bodů ze 60. Celkem za celý předmět to činí 79 bodů (12/20 půlsemestrálka + 20/20 počítačová cvičení + 47/60 semestrálka), což je známka C. A už za 80 bodů by byla známka B. Mám to ale štěstí.

Teorie obvodů

A odpoledne druhá písemka. Den předtím nám bylo na přednášce vše zopakováno, navíc jsem pár dní předtím dělal domácí úlohy, takže jsem si říkal, že to nemůžu neumět. A myslím, že to tak bylo, protože jsem všechny příklady spočítal (na rozdíl od půlsemestrálky). Je pravda, že jsem si to možná poctivě všechno nezkontroloval, protože jsem chtěl stihnout vlak, ale stejně u tohoto předmětu bodují i postup, tak to nejspíš špatně nedopadne. Výsledky zatím nemám. A i kdybych měl, tak bych stejně ještě výslednou známku nevěděl, protože nejsou opravené domácí úlohy.

Závěr

A to je vše, dnes pro změnu kratší. Zítra se snad dokopu k napsání dalších dvou článků.

PS: Dnes opouštím řady teenagerů.

Hodnocení

Celkové hodnocení
3 hlasy
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:
Žádné komentáře.
© 2011 - 2023 SuperMartas a Tomáš Hypeš