28. ledna 2013 7:47

Tipy na Android hry 6

Spousta vody uteklo a je tu další pětice her, které vám chci přestavit. V první řadě se podíváme na nejnovější naštvané ptáky, pro oddych si pohrajeme se sirkami, po sirkách si zaběháme, protože nás bude honit hlídač, pak si zahrajeme Sudoku a další podobné rébusy a nakonec postavíme rakety a odletíme pryč.

Angry Birds Star Wars

Velmi povedené převedení původní série Star Wars do světa ptáků. Potkáte zde spoustu hrdinů nově v ptačí podobě. Stanete se rytíři Jedi a pomozte vrátit svobodu galaxii. Zničte Pig Star a zabijte Darth Vadera!

V tomto díle se kombinují klasické levely a vesmírné levely z Angry Birds Space. Jsou zde staří dobří ptáci, které můžete znát z minulých dílů, ale s novou podobou, aby reprezentovali postavy ze Star Wars. Někteří mají i nové útoky, jako například světelný meč nebo paprskomet.

Angry Birds Star Wars
Ikona Angry Birds Star Wars
Angry Birds Star Wars
Rovio Mobile Ltd.
Verze:
Velikost:
Cena:
1.1.0
38 MB
Zdarma
QR Kód
2.2+ SD 19.1.2013

Hlavolamy se zápalkami

A nyní něco z úplně jiného soudku. Kdo miluje staré dobré zápalky, tak uvítá tuto hru, která obsahuje více jak 500 hlavolamů. Hra je rozdělena na dvě části. První část se nazývá Tvary a zde musíte z původního rozložení přesunout určitý počet zápalek, aby vznikly určité tvary jako čtverec, trojúhelník, nebo šestiúhelník. Druhá část se jmenuje Čísla, zde musíte přesunout určitý počet zápalek v rovnici, aby byla matematicky správná.

Ikona Hlavolamy se zápalkami
Hlavolamy se zápalkami
Celtic Spear
Verze:
Velikost:
Cena:
1.5.14
2,1 MB
Zdarma
QR Kód
1.6+ SD 20.1.2013

Subway Surfers

Subway Surfers

V této hře jste sprejeři a malujete na vlaky svá umělecká díla. V tom vás načapá hlídač a vaším úkolem je před ním utéct. Jediná cesta vede po trati, kde vám v cestě stojí různé překážky jako vlaky, závory, sloupy apod. Vy se jim musíte vyhnout, přeskočit nebo je podskočit. Během útěku můžete sbírat mince, za které je možné koupit různé bonusy. Také můžete nalézt různé speciální předměty jako podkovu chytačku mincí, boty skákačky nebo jetpack.

Ikona Subway Surfers
Subway Surfers
Kiloo Games
Verze:
Velikost:
Cena:
1.6.0
22 MB
Zdarma
QR Kód
2.3.3+ SD 27.1.2013

mPuzzle

mPuzzle

Toto je velmi povedená aplikace. Obsahuje 7 rébusů: Sudoku, SudokuTo, Kakuro, Hitori, Woggle, Shuffle, Filomino a Calcudoku. U každého rébusu máte na výběr z několika modifikací a obtížností. K dispozici máte přes milion rébusů. Rébusy je nutné stahovat z internetu, ale neházejte hned flintu do žita - při každém stažení se vám stáhne 10 rébusů dopředu a vy je pak můžete hrát offline. Každý rébus má podrobný návod a nápovědu (samozřejmě v angličtině), takže se můžete doučit i nové rébusy. Mě například zaujalo Calcudoku, které je velmi podobné Sudoku Killer.

Ikona mPuzzle
mPuzzle
Flogvit
Verze:
Velikost:
Cena:
2.41
773 kB
Zdarma
QR Kód
2.2+ 27.1.2013

Rocket Island

Znáte to, když si příroda usmyslí, že se jí už nelíbíte, musíte sebrat svých pár švestek a založit si novou kolonii někde jinde, třeba na Měsíci. A přesně to se stalo lidem na tomto ostrově: sopky, zemětřesení, meteority a navíc jejich ostrov začalo pohlcovat moře! Vaším úkolem je postavit co nejvíce raket než se ostrov zcela potopí. Je to logická hra, takže to nebude jednoduché. Každé políčko má svůj vývoj: moře, písek, tráva, základy, rozestavěná raketa a dokončená raketa, která pak může odletět. Políčko posunete ve vývoji označením. Označit můžete vždy určitý počet sousedících políček ve stejné fázi vývoje. Počet políček se s každým tahem zvyšuje a když už není možné označit tolik políček, vrátí se na jedničku a jedno políčko ostrova pohltí moře. Aby to nebylo tak jednoduché, vaše usilí kazí nevypočitatelné přírodní živly.

Ikona Rocket Island
Rocket Island
HandyGames
Verze:
Velikost:
Cena:
1.1.0
24 MB
Zdarma
QR Kód
2.2+ 28.1.2013

Hodnocení

Celkové hodnocení
5 hlasů
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:
Žádné komentáře.
© 2011 - 2024 SuperMartas a Tomáš Hypeš