26. července 2010 12:00

Elfánie hotova

Logo

Od 13. března do 25. července tohoto roku jsem pracoval na velkém projektu - prohlížečové RPG hře Elfánie. Elfové, povedlo se, ELFÁNIE JE HOTOVA! Veřejná betaverze bude přístupná od 1. do 12. srpna a oficiální spuštění 16. srpna.

Elfánie je prohlížečová hra na motivy elfů. O obsahu hry vám určitě mnoho řekne následující poutač, který bude po spuštění hry na úvodní straně:

Elfánie je místo, kde se v lese prohání krásné nymfy, místo, kde v horách létají gryfové, Elfánie je místo, kde žijí elfové. Vstup do světa Elfánie, vycvič se a kup si ty nejlepší věci, abys mohl bojovat s nepřáteli, probojovat se na vrchol a být legendou. Zbav rybáře noční můry, vyhub všechny hady, neboj se pavouků v jeskyni a získej proslulost mezi elfy. Nebuï samotář a založ s přáteli kmen, bojujte společně do vyčerpání všech sil a i to nevadí, jděte k šamanovi, výléčí vás a pokračujte dál! To vše ti nabízí ta krásná země, země Elfánie, domov elfů.

Před oficiálním spuštěním hry je nutno ji pořádně otestovat, aby se omezily problémy způsobené chybami ve hře. Betaverze je veřejné testování a můžete se přidat i vy na adrese http://www.beta.elfanie.cz/. Beta bude přístupná od 1. do 12. srpna. Potom se všechny postavy, co na betě byly, smažou a 16. srpna, kdy se Elfánie spouští se musíte zaregistrovat znovu. Je to tak, aby to bylo spravedlivé vůči těm, kteří se nechtěli zúčastnit testování.

Screen

Hodnocení

Celkové hodnocení
1 hlas
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:
Žádné komentáře.
© 2011 - 2019 SuperMartas a Tomáš Hypeš