1. dubna 2012 13:33

Programování je nuda, chci být popelář! (Apríl)

Dlouho jsem to v sobě dusil, včerejší článek jsem ještě sepsal s plným nadšením, ale dnes musím říct STOP! Nemůžu už to v sobě déle dusit, prostě ne. Programování a tvorba stránek mě už přestaly bavit a chci se stát popelářem! Vysypávat smrduté popelnice mě vždy bavilo, je to moje vysněné povolání, ale nikdo o něm nevěděl. Až do teď.

Omlouvám se všem, ale se vším dnes končím. Dále už to nejde, psát potrhlé kódy, věčně sedět doma... ale takový popelář, ten si užije čerstvého vzdoušku, nemusí se ve škole učit, setká se s milými lidmi bez domova, vykoupe se v popelářském voze, takže nemusí platit za vodu, v popelnici si najde kus dobrého žvance, takže za jídlo utratí nulovou částku, ... být popelářem musí být tak skvělé!

Celou dnešní noc jsem byl vzhůru a snil o tomto povolání, myšlenky mi rušil akorát fakt, že všichni si o mně myslí, že budu programátor, ale po dnešku už to neplatí! "JÁ BUDU POPELÁŘ!" řekl jsem si asi ve čtyři ráno. Nikdo mi v tom už nezabrání, a proto jsem hned ráno obvolal všechny své kamarády a sdělil jim tuto skvělou novinu. Když to věděli všichni, koho alespoň trochu znám, musel jsem to říci i vám, čtenářům Blogerů. V srdci se mi ulevilo.

Rozhodl jsem se, že když už jsem strávil čas tím hnusným nicneděláním bez pro mě uspokojivého výsledku, dám vám, ostatním programátorům, kteří by vyměnili voňavoučké popelnice za ty stroje, počítače, možnost stáhnout si zdrojové kódy dvou mých největších C# projektů, u kterých jsem strávil nějaký ten zbytečný čas (který bych mohl využít pro odvoz odpadů). Jsou jimi již dokončené lodě, které by bylo možné vylepšit, a dále nedokončená, ale funkční, RSS čtečka. Můžete je vydávat za své, dělat si s nimi, co se vám zlíbí, jen prosím: už mi je nikdy nepřipomínejte!


Stáhnout zdrojové kódy programu RSS čtečka
Stáhnout zdrojové kódy hry Lodě

Oba archivy obsahuji EXE soubory, ve kterých jsou zkomprimovány zdrojové kódy těchto projektů. Při otevření se rozbalí do vámi určené složky.

Tímto vám dávám sbohem, k programování už se nevrátím. Ani jediný článek, ani jediný projekt. Ode mně už žádný takový nesmysl nespatříte! Jdu si za svým snem! Jdu vyvážet popelnice!


I ♥ POPELNICE

Apríl

Když je 1. dubna (a tedy apríl), nemohl jsem si z vás nevystřelit. Vše, co jsem napsal výše byl apríl a nic na této stránce neberte vážně. Takže programátorem zůstávám a popelářem nebudu (i když vyvážet ty voňavé popelnice :D apríl :D) :)

Hodnocení

Celkové hodnocení
16 hlasů
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:

7.4.2012 14:48:23 Re: rss čtečka

Ano, v C# + WPF.

SuperMartas
4
1

7.4.2012 14:47:01 rss čtečka

v čem si udělal tu falešnou RSS čtečku? V C#?

jjirik
3
1

2.4.2012 22:00:36 Re: Re: Re: Lodě

dik :)

benko
3
1

2.4.2012 21:27:13 Re: Re: Lodě

Proces se jmenuje podle souboru, kterým ho spustíš ;-)

SuperMartas
3
1

2.4.2012 21:25:39 Re: Lodě

Ja som tiež reštartoval počítač a bol som tak trochu naštvaný, lebo kým sa môj notebook zapne...[!] ... tak skončí celý svet.

Ale čo sa týka ukončenia procesu, myslel som si to, ale nevedel som aký to bude. :) :)

Re
2
1

2.4.2012 19:35:17 Re: Lodě

Samozřejmě. Otevřeš správce úloh (Win7 a Vista: Ctrl + Shift + Esc, WinXP: Ctrl + Alt + Del) -> Klikneš na záložku "Procesy" -> Najdeš proces (pokud jsi to nepřejmenoval, tak je to Lodě.exe) -> Klikneš na tlačítko "Ukončit proces" a potvrdíš ;-) A jedna dobrá rada na závěr: pokud ti nejde program ukončit ani přes Správce úloh, nemusíš hned restartovat PC, ale stačí se odhlásit a přihlásit ;-)

SuperMartas
2
1

2.4.2012 19:29:47 Lodě

Dá se to nějak normálně ukončit? Já kvůli tomu restartoval pc :D.

Grelek
2
1

1.4.2012 17:15:54 Asi taky budu popelářem

No myslím, že být popelářem je snem každého kluka, či holky. Také samozřejmě chci být popelář. Programování jsem si původně vybral z toho důvodu, že popelářů je hodně. Není se čemu divit, když je po tomto zaměstnání taková poptávka. Já jsem usoudil, že by mě asi nevzali a musel dělat nějaké z hrozných povolání, jako ředitele banky, manažera nějaké firmy či herectví, nebo politiku. A víte, jak jsem zjistil, že popelářů je dostatek? Stačí se občas kouknout na popelářské auto, vždy tam uvidíte dva! Kam by si asi ten třetí stoupnul? Za to v programech je spousta děr, tak jsem se dal na programařinu. Ovšem nyní mě u ní po dnešní nehodě nic nedrží.

Víčko
4
2

1.4.2012 15:18:21 Divné...

No fakt divné, ale dnes je prvý apríl, takže to beriem s nadhľadom... :)

benko
2
1
© 2011 - 2024 SuperMartas a Tomáš Hypeš