31. ledna 2012 21:39

Tipy na Android hry 3

V dnešním článku vám představím 5 skvělých androidích her. První bude 3. a poslední pokračování úspěšné hry Angry Birds: Seasons, dále Tetris od EA, závody Real Racing 2, Aliens Invasion a nakonec střílečku Brother in Arms 2.

Angry Birds Seasons

Angry Birds jsem recenzoval ve všech předchozích Tipech na Android hry. Dnes tomu bude naposled a zakončí to Angry Birds Seasons. Ptáci se tentokrát dostanou do různých ročních období a významných svátků, namátkou třeba Halloween (Ham'o'ween), Vánoce a nejnověji i čínský Rok Draka. Každé období je nějak tematicky laděno - o Vánocích je všude plno sněhu, na Halloween jsou v okolí samé dýně, atd. Principem je Angry Birds Seasons však úplně stejný jako předchozí.

Ikona Angry Birds Seasons
Angry Birds Seasons
Rovio Mobile Ltd.
Verze:
Velikost:
Cena:
2.2.0
21 MB
Zdarma
QR Kód
1.6+ SD 31.1.2012

Tetris

Tetris

Pokud jsi ještě vzpomínáte, v upoutávce na tento seriál jsem vám recenzoval 1. Android hru a ano, byl jí Tetris. Nyní ovšem recenzuji právě Tetris od EA, který jsem odsoudil kvůli své velké velikosti (a že jsem jí v té době neměl nazbyt). Časy s Androidem 2.1, ve kterém nešly aplikace přesouvat na SD kartu, jsou dávno pryč a nyní už mám Android 2.3. Právě z toho důvodu recenzuji tento (dříve bych napsal 8 MB Tetris) Tetris od EA. Má skvělou grafiku, výborné zvuky a ještě lepší hratelnost. EA je klasika, která byla vždy dobrá.

Ikona TETRIS® free
TETRIS® free
Electronic Arts Nederland BV
Verze:
Velikost:
Cena:
1.0.27
8.7 MB
Zdarma
QR Kód
1.6+ SD 31.1.2012

Real Racing 2

Real Racing 2 je snad ta nejlepší závodní hra pro chytré telefony. Již z názvu lze vyčíst, že hra se bude nejspíše podobat realistickému řízení. Hra má skvělou grafiku, je dostupná i pro menší rozlišení a výborně se ovládá. Auto akceleruje samo, vy ho ovládáte nahýbáním telefonu do stran (pomocí akcelerometru) a brzdíte držením prstu na obrazovce. Jezdit můžete jak jednotlivé závody, tak i kariéru. Nutno však dodat, že tato hra není pro jen tak ledajaké telefony, ale na slabších telefonech se bude velmi sekat, popř. nepůjde ani spustit či nainstalovat.

Real Racing 2 Real Racing 2
Ikona Real Racing 2
Real Racing 2
Electronic Arts Nederland BV
Verze:
Velikost:
Cena:
000314
2.1 MB
Zdarma
QR Kód
2.1+ SD 31.1.2012

Aliens Invasion

Aliens Invasion je skvělá hra z prostředí daleké budoucnosti, když zemi ovládnou nepřátelští a zrůdní vetřelci. Najde se však jeden neohrožený texaský buran, který se rozhodne s nimi jednou pro vždy skončit. Ve hře překonáváte celkem 3 typy vetřelců a po několika krocích můžete zajít do hospody pro výpalné, kde vám dají buď náboje nebo peníze. Hra obsahuje 12 různých zbraní, ze začátku však máte jen laciný kolt a sekeru, později si za peníze za každého zničeného vetřelce a z výpalného z hospod můžete koupit zbraň novou. Dále si můžete koupit lékárničku, život navíc, náboje a nebo, jak už bylo řečeno, kompletně nové zbraně. Hra má navíc výhodu, že není moc velká a rozjedete ji i na slabších mobilech.

Aliens Invasion Aliens Invasion
Ikona Aliens Invasion
Aliens Invasion
ITREEGAMER
Verze:
Velikost:
Cena:
1.9
6.5 MB
Zdarma
QR Kód
2.1+ SD 31.1.2012

Brother in Arms 2

To nejlepší z dnešního článku jsem si nechal až na konec. Brother in Arms 2 můžete znát jako hru na počítače. Na Androidu je to jedna z nejlépe propracovaných stříleček a navíc je kompletně zdarma.Má velmi krásnou grafiku, zvuky a pokud se ji naučíte ovládat, nedáte na ni dopustit. Ve hře se můžete podívat do velmi známých oblastí, například do Pacifiku, Normandie, Severní Afriky, Německa nebo do Sicílie. V kampani bude navíc moct řídit i 3 typy vozů, což dělá hru zajímavější. Nechybí ani multiplayer až pro 5 hráčů. Ve hře nechybí ani rozmanitý arzenál a taky obchod, ve kterém si vše od lékárničky přes náboje až po zbraně můžete koupit.

Ikona Brothers In Arms® 2 Free+
Brothers In Arms® 2 Free+
Gameloft
Verze:
Velikost:
Cena:
1.0.9
2.7 MB
Zdarma
QR Kód
2.1+ SD 31.1.2012

Příští tipy

Doposud vycházel (kromě vánoční pauzy) seriál o Tipech na Android aplikace a hry pravidelně. Nyní budou tipy vycházet nepravidelně z nedostatku času a jiných důvodů. Tipy se také budou prolínat s tipy na Android aplikace, hry a nově i widgety.

Hodnocení

Celkové hodnocení
4 hlasy
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:
Žádné komentáře.
© 2011 - 2024 SuperMartas a Tomáš Hypeš