23. ledna 2012 17:01

Tipy na Android hry 2

V dnešním článku vám představím 5 skvělých androiďáckých her. První z nich bude druhá varianta hry Angry Birds: Rio, dále pak známá hra Milionář, logická hra Alchemy, hra pro pobavení Drag Toilet Paper a nakonec sekání dobroty, ehm ovoce, ve hře Fruit Ninja.

Angry Birds Rio

V prvním díle seriálu o Android hrách jsem vám představil hru se jménem Angry Birds. Nyní vám představím její druhou verzi Angry Birds Rio. Ta má lehce odlišný příběh. Když ptáci jednoho dne opečovávají svá vajíčka, náhle se objeví helikoptéra, která ihned ptáky uzavře do klece a pošle je do Ria (oficiálně Rio de Janeiro, velkoměsto v Brazílii). Tam se ptáci dozví, že je na ně vypsaná odměna $100,000. Ptákům se ovšem v kleci nelíbí a rozhodnou se uprchnout. Mříže povolí ihned, ale to, co ptáci uvidí, je ihned šokuje. Takto zavřených ptáků je tam velká spousta, a proto se to naši ptáci pokusí vyřešit. V tomto díle nebudete zabíjet oblíbená zelená prasátka, jako tomu bylo v předchozí verzi, ale budete pomáhat ostatním ptákům dostat se z klece ven. Aby to však nebylo jednoduché, ptáci budou uzavřeni v nejrůznějších stavbách, které musíte zbourat a dostat nebohé ptáky na svobodu. V pozdějších částech hry se však budete muset dostat přes džungli a další lokace, ve kterých budete zabíjet další zvířátka (např. opice). Hra je inspirována filmem Rio, který byl do kin uveden v dubnu minulého roku.

Ikona Angry Birds Rio
Angry Birds Rio
Rovio Mobile Ltd.
Verze:
Velikost:
Cena:
1.4.0
20 MB
Zdarma
QR Kód
1.6+ SD 23.1.2012

Milionář

Jeden čas běžela v televizi velmi sledovaná vědomostní soutěž Chcete být milionářem. Byl to tak populární a zároveň lehce napodobitelný pořad, že vzniklo mnoho takovýchto her i na počítač. Když jsme však u mobilů, sem se hra taky dostala. Na Androidu se prostě jmenuje Milionář a jde v ní o to vyhrát co nejvíce fiktivních peněz. Aby jste se dostali do hlavní hry, je třeba vyhrát hru rychlé prsty. Ta spočívá v seřazení odpovědí ve správném pořadí podle otázky. V hlavní hře odpovídáte na různé otázky, přičemž je jen jedna odpověď správná. Pokud odpovíte na otázku špatně nic nevyhrajete. Pokud však chcete, můžete si nechat výhru současnou. K dispozici máte 3 nápovědy: poloviční šance (vyřadí 2 špatné odpovědi), statistika (ukáže statistiku odpovědí) a jednu speciální: Android (dá vám náhradní otázku se 2 možnostmi, pokud odpovíte správně, Android za vás odpoví na původní otázku). Maximálně můžete vyhrát 10 milionů fiktivních korun.

Milionář Milionář
Ikona Milionář Free
Milionář Free
FishTron Apps
Verze:
Velikost:
Cena:
2.1.1
3.6 MB
Zdarma
QR Kód
1.6+ 23.1.2012

Alchemy

Alchemy

V logické hře Alchemy je vaším úkolem objevovat nové věci. Na počátku máte jen 4 základní elementy: vodu, vzduch, oheň a zemi. Z těchto 4 elementů lze ve hře udělat až 380 nových věcí, včetně například člověka, alkoholu nebo dinosaura. Na některé kombinace lze přijít logicky, ale na jiné přijdete náhodou. Ke každému již vytvořenému prvku si můžete zobrazit nápovědu (nutné připojení k internetu) a tak se hra může stát i poučnou.

Ikona Alchemy
Alchemy
Andrey 'Zed' Zaikin
Verze:
Velikost:
Cena:
2.0.4
3.0 MB
Zdarma
QR Kód
1.5+ SD 23.1.2012

Drag Toilet Paper

Drag Toilet Paper je velmi jednoduchá a banální hra. V ní máte za úkol vyrolovat co nejrychleji roli toaletního papíru v co nejkratším čase. Více není nutno ke hře dodávat ;-)

Ikona Drag Toilet Paper
Drag Toilet Paper
Reverie
Verze:
Velikost:
Cena:
1.6.9
1.0 MB
Zdarma
QR Kód
1.6+ SD 23.1.2012

Fruit Ninja

Hra Fruit Ninja je velmi populární hrou, stejně, jako například již dříve recenzovaná hra Angry Birds. Ve hře jste v roli ninjy a máte za úkol rozsekat ovoce, aniž by zbyl jediný kousek. Ve hře jsou celkem 3 módy. V normálním módu musíte rozsekat všechno ovoce, aniž by vám jediný kousek spadl. Pokud vám nějaké ovoce spadne, ubere vám tak tím jeden ze tří životů. Pokud trefíte bombu, hra se automaticky ukončí. Dalším módem je mód na čas. V tomto módu musíte v minutě a půl získat co nejvíce bodů. Navíc v něm nepadají bomby, takže se nemusíte bát se střetu s nimi. Posledním a asi nejzajímavějším módem je arkádový mód. V něm vám kromě ovoce a bomb (ty uberou 10 bodů a vyčistí pole) budou v jedné minutě padat i 3 druhy banánů. První zmrazí hru a ovoce bude padat pomaleji. Pokud sejmete druhý, začne se na váš z obou stran valit mnoho a mnoho ovoce. Třetí bude ve své aktivní době přičítat dvojnásobek nasbíraných bodů za ovoce, které při aktivní době padne.

Ikona Fruit Ninja
Fruit Ninja
Halfbrick Studios
Verze:
Velikost:
Cena:
1.6.2.10
18 MB
Zdarma
QR Kód
2.1+ SD 23.1.2012

Hodnocení

Celkové hodnocení
5 hlasů
Vaše hodnocení
Vyberte počet hvězdiček

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Komentář:
  :):-|:P:D;):(8)[evil][arrow][idea][?][!]
Kontrola:

23.1.2012 20:50:38 Re: Toaleťák

To já měl i 42 sekund, zkoušel jsem to se stylusem a to se prostě nedá. Teď to valím prstama a můj rekord je něco kolem 8 sekund a čtvrt :D

SuperMartas
1
1

23.1.2012 20:35:59 Toaleťák

Tu hru s toaleťákom poznám! Keď bol u nás ujo, tak sme si zahrali. Rekord sa mi vydaril niečo pod osem sekúnd. Potom som ale čas vždy nad osem sekúnd. Niekedy sa mi ten hajzlák aj zasekol, a mal som čas aj jedenásť sekúnd :).

Benko
2
0

23.1.2012 20:35:33 Games

Milujem hru fruit ninja. Mám plnú verziu a je tam viac funkcií ;) A ten toilet paper, vždy sa s kamarátmi pretekáme :P

Well
3
0

23.1.2012 20:32:44 Alchemy

Alchemy mě zaujala, hned ji jdu zkusit;)

Grelek
3
0
© 2011 - 2024 SuperMartas a Tomáš Hypeš